KOERSPROGRAMMA: Woensdag 11/11/2020​​​​​​​
PROGRAMME DE COURSES: Mercredi le 11/11/2020

image-414413-Presentatie1-16790.jpg
UITSLAGEN / RESULTATS​​​​​​​​​​​​​​

TEST

Réussi / Geslaagd: /

REN 1
Non partants:  
Disqualifié:

1. Othello Worthy - Hanna Huygens  1.20.2
2. Immy Fra Malou - Bart Beullens
3. Izac Awagne Xavier Germis
4. Iris Du Rafhay - Benoit Onghena
5.
6.
7.
image-412900-Presentation2-c9f0f.jpg
UITSLAGEN / RESULTATS​​​​​​​​​​​​​​
REN 2
Disqualifié: 
Non Partant:  

1. Naimar - Marc Huygens  1.20.6
2. Nectar RL - Johan Kindt
3. Marco de Brucom - Nick Vervloet
4. Never Lost EV - Gunther Loix
5. Grambo Orchi - F.X. Myle
6. Harley Du Rafhay - Alain Dengis
7. Heidi Stones - Frederic Dehut

image-412901-Presentation3-aab32.jpg
UITSLAGEN / RESULTATS​​​​​​​
REN 3
Non Partant: 05
Disqualifié: 

1. Maestro S - Marc Huygens   1.19.3
2. Gaby D'Amay - Marc Moes
3. Lou Diamond - Bart Beullens
4. Libero D'Hoppe - Frans Van Den Putte
5. Lotharingen EV - Stefan Honhon
6. Mysty Vrijthout - F.X. Myle
7. Idamor du Logis - Mathieu Camps

image-412902-Presentation4-8f14e.jpg
UITSLAGEN / RESULTATS​​​​​​​​​​​​​​
REN 4
Disqualifié:
Non Partant:  08

1. Ivana Europoort - Hedwig Sleurs   1.16.5
2. Komo Du Logis - Béatrice Demoulin
3. Lindsy's Road "E" - Suzanne Jans
4. Love you Br - Piet van Pollaert
5. Flora du Loisir - Etienne Onghena
6. Hollywood EV - Johan Neels
7. Fatale Lebell - David Leroi

image-413810-Presentation5-c51ce.jpg
UITSLAGEN / RESULTATS​​​​​​​​​​​​​​
REN 5
Disqualifié: 01, 02, 03, 05, 07, 09, 10

1.   Furac de Valforg - Hanna Huygens  1.17.9
2.   Fortuna de Jana - Julie Van Den Putte 
3.   Farell du Landon - Piet Putzeys
4.   Friendly Lane - Romy Verboomen
5.
6.
7.​​​​​​​
REN 6
Disqualifié:

1. Jana de Brucom - Hanna Huygens 1.15.4
2. Kamukana Vrijthout - Rudy Smets
3. Il Mondo EV - Gunther Loix
4. Mille D'Atout - Romy Verboomen
5. Comme Il Faut - Nick Vervloet 
6. Texan de la Vallee - Kilian Poels
7. Baco Boy - P.T.J. Brakeboer
image-414209-Presentatie6-c9f0f.jpg
UITSLAGEN / RESULTATS​​​​​​​​​​​​​​
REN 7
Disqualifié:

1. Cesar Charisma - Marc Moes 1.21.1
2. Viking D'Orion - Gunther Loix
3.  Vytro D'Erpion - Marc Huygens
4. Boulbout de Gohel - Nils Vandenberghe
5. Out of Heaven - F.X. Myle
6. Uppercut Orange - Hanna Huygens
7.
REN 8
Non Partant: 13
Disqualifié:

1. Draga Danover - Marc Moes  1.20.7
2. Cocktail de Ver - Raphael Onghena
3. Galina de Lahaye - Marc Huygens
4. Enzo de Moro - Nick Vervloet
5. Givry des Louanges - Gregory Bastin
6. Boss du MOttage - Gerry Wendrickx
7. Farmer D'Eole - Johan Kindt 
DEFINITIEVE UITSLAG / RESULATS OFFICIELS​​​​​​​​​​​​​​
Bestand

Officiële Uitslag / Résulats Officiels 10102020

Bestand Downloaden
Bestand

Officiële Uitslag 03/10/2020 / Résulat Officiël

Bestand Downloaden
Bestand

Officiële Uitslag 25092020/ Résultat Officiel

Bestand Downloaden
Bestand

Officiële Uitslag 12092020 / Résultat Officiel

Bestand Downloaden
Opbrengsten vindt u bij de speloperator:
http://bit.ly/28WmsqS

Foto's van de rennen ook terug te vinden op Facebook!  DrafrennenTongeren@drafrennentongeren